Hizmetlerimiz

  • Home
  • /
  • Hizmetlerimiz

Acur ve Punto Dikimi

Acur ve punto dikimi, iplikleri kumaşa sabitlemek için kullanılan bir dikiş çeşididir. Ayrıca bir tasarım içindeki öğe etrafında bir ana hat oluşturmak için kullanılır.

Detay

Büzgü ve Saç Örgü Dikimi

Büzgü ve saç örgü dikimi yapılırken kumaşa oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Kumaşın bu dikim sırasında çatallanması ve kopması mümkün olmaktadır.

Detay

Çoban İstiridye Gül Dikimi

Dikiş; kumaş üzerine iplikle yapılan bir nevi yoldur. Dikişin birçok şekli ve modeli mevcuttur. Eski zamanlarda elle yapılan bu işlem, günümüzde yerini makinalara bırakmıştır.

Detay

Dekoratif Dikiş Dikimi

Bazı zamanlarda kıyafetlerimizde özgün dokunuşlar arayabiliriz. Bunu yapmanın ise birkaç yolu bulunmaktadır. Dekoratif dikişler ise bunlardan biridir.

Detay

Gipe Lastik Dikimi

Bu dikiş türü geçmişten günümüze kadar gelerek ve hala yaygın olarak kullanılan ve dikiş türüdür. Genellikle gipe lastik dikimi kolların ağızlarına, eteklerin bel kısmına

Detay

Jakar Dikiş Dikimi

Jakar kumaş, birçok farklı renklerde üretilen renkli iplerin arasından geçmesiyle oluşan bir kumaş türüdür. Bu kumaşlar çeşitli motifler ile jakar dikimi olarak dikilebilmektedir.

Detay

Kabartma, Pano, Baklava Nervür Dikimi

Bir sürü dikiş türü bulunmaktadır. Dikiş türlerinden bir tanesi de baklava nervür dikimi modelleri olmaktadır. Bu tür çok dikkat gerektiren bir türdür. Emek gerektiren bir türdür.

Detay

Karpuz Çekirdeği Dikişleri Dikimi

Birçok alanda fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdir. Kıyafetlerde yeni bir tasarımlar sağlayan, aynı zamanda eklentiler yapan ve kumaşı daha havalı gösteren bütün

Detay

Kat Kat Dikimi

Belirlenen kumaşın, ele alınıp katlanarak aynı zamanda ölçüleri tek tek belirlenerek kumaşın dikimi işlemine denilmektedir. Kumaş bir düzlem üzerine yatırılarak

Detay

Kroşeta Dikiş Dikimi

Kroşeta dikişleri, genellikle iki parçayı birleştirmek ve kenar süslemelerinde kullanılan bir dikiş türüne verilen isimdir. Yakaya yapılan süs dikişi olarak da bilinir.

Detay

Misineli Baby Overlok Dikimi

Dikiş çok dikkatle hazırlanması gereken bir el işi ürün çalışmasıdır. Dikiş çalışmasını sadece dikkatle ilgilenen kişiler ve odaklanan kişiler sürdürebilir.

Detay

Nervür Dikimi

Eskiden bugüne kadar adını duyurarak gelen nervür dikişleri çok fazla yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu dikiş kumaşların belli ölçüler ile belli bir düzende

Detay

Otomatik Zigzag Dikişleri Dikimi

Zigzag dikişleri fazlasıyla kumaşın üzerinde desen olarak kullanılmaktadır. Bu işlem sayesinde kumaşın türüne ve rengine göre kumaşa model vermektedir.

Detay

Pile Kat Kat Dikimi

Kumaşı pileli halde dikmek zor gibi görünse de oldukça basit bir işlemdir. Burada pile kat kat dikimi yapılırken kumaşın özelliği göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Detay

Süs Reçme Dikişleri Dikimi

Reçme dikişi alt rüper ipliğinin bağlantısı ile oluşur. 2 ve 3 iğne ipliği grubu ile yapılmaktadır. Bu sağlamlığı sebebiyle de sıkça tercih edilen bir dikiş türüdür.

Detay

Zincir İşleme Dikimi

Zincir dikiş modelleri birçok dikim alanında fazlasıyla kullanılmaktadır. Kimi zaman anahtarlık yaparken kimi zaman ise yazma kenarları oluştururken bu dikiş türü tercih edilmektedir.

Detay


İşinde kaliteyi önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi, aklın ve modanın ışığında kaliteli işler üreten her yeni gün kendine yenilik katan profesyonel elemanları ve son sistem makinaları ile Türkiye'de lider firmalardan biri olmak için var gücüyle çalışmak

Bize Ulaşın

M.Nesihi Özmen Mah. Savaş Cad. No: 4/1 Kat: 3 Merter / İSTANBUL Telefon:0212 637 02 34 -35 Faks:0212 637 39 40 E-Posta:info@guvensusdikisleri.com
© Tüm Hakları 2022 - Güven Süs Dikişleri Kroşeta Web Tasarım