Kroşeta Dikiş Dikimi

Kroşe; iplik ve kroşe kancası kullanılarak dokuma yapma yöntemidir. Fransa’da kanca anlamında olan, croc veya croche kelimesinden gelir. Örgü işleme modelleriyle benzerlik gösterir. Kroşetacı arayışınız varsa, Güven Süs Dikişleri olarak sizlerle çalışmaktan onur duyarız.

Kroşeta Dikişleri

Kroşeta dikişleri, genellikle iki parçayı birleştirmek ve kenar süslemelerinde kullanılan bir dikiş türüne verilen isimdir. Yakaya yapılan süs dikişi olarak da bilinir. 2 yöntemi vardır.

-Tekli Kenar Kroşeta (Tek iğne kroşeta)

-Çiftli Kenar Kroşeta (Çift iğne kroşeta)

Tekli kenar kroşeta, kenar süslemeleri ve tek yönlü yapılan dikişlere verilen isimdir. Çiftli kenar kroşeta ise iki kumaşı birleştiren dikiş türünün ismidir. Yaygın olarak kullanılmayan bir çeşidi de baskı kroşetadır. Kroşeta dikiş modelleri, modern ve estetik görünüşe sahip bir süs dikişi modelidir. Giyim sektöründe ve özel tasarımla sıklıkla kullanılır. Teknolojik cihazlarda ilerlemeyle beraber, moda dünyasında da çeşitli süsleme dikiş modellerine yönelmişlerdir. Bizde sizin içine kroşeta dikiş hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kroşeta dışında farklı dikiş modellerimiz için; web sitemizi inceleyebilir, iletişim adreslerimizden bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.İşinde kaliteyi önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi, aklın ve modanın ışığında kaliteli işler üreten her yeni gün kendine yenilik katan profesyonel elemanları ve son sistem makinaları ile Türkiye'de lider firmalardan biri olmak için var gücüyle çalışmak

Bize Ulaşın

M.Nesihi Özmen Mah. Savaş Cad. No: 4/1 Kat: 3 Merter / İSTANBUL Telefon:0212 637 02 34 -35 Faks:0212 637 39 40 E-Posta:info@guvensusdikisleri.com
© Tüm Hakları 2022 - Güven Süs Dikişleri Kroşeta Web Tasarım