Acur ve Punto Dikimi

Acur ve punto dikiş, 3-5 m’lik sağlam sicim uzunluğuna, pürüzsüz dokuya sahiptir, yumuşak bir dokunuş hissetmek için, kesme ve işlemeden sonra kullanılabilir.

Acur ve Punto Dikimi

Acur ve punto dikimi, iplikleri kumaşa sabitlemek için kullanılan bir dikiş çeşididir. Ayrıca bir tasarım içindeki öğe etrafında bir ana hat oluşturmak için kullanılır. Bu teknik geleneksel olarak nakış ve oyalarda kullanılır. Mürettebat, kütük ve kanvas gibi birçok yüzey işlemesinde kullanabilirsiniz.

Acur ve Punto Dikiş Tekniği Kullanımı

Acur ve punto dikişi, iğneye benzer şekliyle adlandırılır. Dikiş aynı miktarda kumaş üzerinde yapılır: Kağıt veya kumaş üzerinde çalışıyor olmanız fark etmez. Her dikiş kumaşın iki ipliği üzerinde işlenecektir. Dikişin uzunluğu, aralarında ne kadar boşluk bırakacağınızı belirleyecektir.

Acur Dikişi Tanımı

Acur, dikişlere şekil ve stabilite sağlayan bir tekniktir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç teknik var, ancak bunlar en yaygın üçü bu tekniklerdir. Punter dikişlerin, nokta dikimden daha fazla güç ve dayanıklılık sağlayan acur dikişlerden daha güçlüdür. Aynı zamanda daha fazla stabilite sağladığını da unutmayın.İşinde kaliteyi önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi, aklın ve modanın ışığında kaliteli işler üreten her yeni gün kendine yenilik katan profesyonel elemanları ve son sistem makinaları ile Türkiye'de lider firmalardan biri olmak için var gücüyle çalışmak

Bize Ulaşın

M.Nesihi Özmen Mah. Savaş Cad. No: 4/1 Kat: 3 Merter / İSTANBUL Telefon:0212 637 02 34 -35 Faks:0212 637 39 40 E-Posta:info@guvensusdikisleri.com
© Tüm Hakları 2022 - Güven Süs Dikişleri Kroşeta Web Tasarım