Misineli Baby Overlok Dikimi

Dikiş çok dikkatle hazırlanması gereken bir el işi ürün çalışmasıdır. Dikiş çalışmasını sadece dikkatle ilgilenen kişiler ve odaklanan kişiler sürdürebilir. Dikiş kişilere sabır, emek, çalışma, odaklanma ve bu gibi pek çok yeteneği kazandırır.

Dikişin Zorluğu

Bir dikiş türü misineli baby overlok dikimi olmaktadır. Bu dikim çok hassa yapılmaktadır. Bu dikiş türü adından anlaşılacağı gibi hassa bir dikiş türüdür. Bir hata ile tekrar başlanmak zorunda kalınmaktadır. Bu türün ürünlerinin değeri de fazla olmaktadır. Çünkü bu tür el emeği bir üründür ve çok emek ister.

Dikişin Hassasiyeti

Aynı zamanda misineli baby overlok dikişi usta olanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu dikiş türünde hata olmamasına çok dikkat edilmektedir. Bu dikim için dergilerde örnekler bulunmaktadır. Bu tür bebeklere hazırlandığı için oldukça hassas yünler kullanılmaktadır. Bu türün ürünleri yıkanma esnasında kurallara uyularak yıkanmalıdır.

Dikişin Kişilere Kazandırdığı

Dergilerde misineli baby overlok dikimi modelleri  bulunmaktadır. Dikiş kişilere sabır, emek, çalışma, odaklanma ve bu gibi pek çok yeteneği kazandırır. Dikiş işi ile ilgilenen kişiler odaklanma konusunda diğer kişilere göre daha başarılı olmaktadır.İşinde kaliteyi önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi, aklın ve modanın ışığında kaliteli işler üreten her yeni gün kendine yenilik katan profesyonel elemanları ve son sistem makinaları ile Türkiye'de lider firmalardan biri olmak için var gücüyle çalışmak

Bize Ulaşın

M.Nesihi Özmen Mah. Savaş Cad. No: 4/1 Kat: 3 Merter / İSTANBUL Telefon:0212 637 02 34 -35 Faks:0212 637 39 40 E-Posta:info@guvensusdikisleri.com
© Tüm Hakları 2022 - Güven Süs Dikişleri Kroşeta Web Tasarım