Kabartma, Pano, Baklava Nervür Dikimi

Bir sürü dikiş türü bulunmaktadır. Dikiş türlerinden bir tanesi de baklava nervür dikimi modelleri olmaktadır. Bu tür çok dikkat gerektiren bir türdür. Emek gerektiren bir türdür. Çok estetik bir türdür. Bu dikiş türlerinde kullanılan ipliğin türü, kalitesi, uygulanma biçimi oldukça önemlidir. Kişiler bu türden gelir de elde edebilir. El emeği olduğu için gelirleri de hak ettikleri şekilde olacaktır.

Eğitim Veren Kişiler

El emeği gerektiren bu türün üretimi için gerekli bilgilere sahip olmak gerekir. El emeği isteyen baklava nervür dikimi için gerekli eğitimler bilgi sahibi kişiler tarafından verilmektedir. Bir sürü bu konuda bilgi sahibi kişiler vardır. Bu konuda deneyimli ve bu konuda bilgi sahibi kişiler eğitim vermektedirler.

Tekniğin Zorluk Seviyesi

Bu dikim pano üzerine yapılmakla beraber üretilen bir türdür. Bu türde kabartma tekniği kullanılmaktadır. Bu teknik bazı dikiş türlerinde kullanılmaktadır.

Önemli Faktörler

Bu dikiş türlerinde kullanılan ipliğin türü, kalitesi, uygulanma biçimi oldukça önemlidir. Önemli bir teknik olan kabartma kullanılarak çok fazla desen oluşturulabilir. Emek gerektiren bir türdür. Çok estetik bir türdür. Desenler pano üzerine işlenir.İşinde kaliteyi önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi, aklın ve modanın ışığında kaliteli işler üreten her yeni gün kendine yenilik katan profesyonel elemanları ve son sistem makinaları ile Türkiye'de lider firmalardan biri olmak için var gücüyle çalışmak

Bize Ulaşın

M.Nesihi Özmen Mah. Savaş Cad. No: 4/1 Kat: 3 Merter / İSTANBUL Telefon:0212 637 02 34 -35 Faks:0212 637 39 40 E-Posta:info@guvensusdikisleri.com
© Tüm Hakları 2022 - Güven Süs Dikişleri Kroşeta Web Tasarım