SERVICES

Acur ve Punto Dikimi

Acur ve punto dikimi, iplikleri kumaşa sabitlemek için kullanılan bir dikiş çeşididir. Ayrıca bir tasarım içindeki öğe etrafında bir ana hat oluşturmak için kullanılır.

Read More

Büzgü ve Saç Örgü Dikimi

Büzgü ve saç örgü dikimi yapılırken kumaşa oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Kumaşın bu dikim sırasında çatallanması ve kopması mümkün olmaktadır.

Read More

Çoban İstiridye Gül Dikimi

Dikiş; kumaş üzerine iplikle yapılan bir nevi yoldur. Dikişin birçok şekli ve modeli mevcuttur. Eski zamanlarda elle yapılan bu işlem, günümüzde yerini makinalara bırakmıştır.

Read More

Dekoratif Dikiş Dikimi

Bazı zamanlarda kıyafetlerimizde özgün dokunuşlar arayabiliriz. Bunu yapmanın ise birkaç yolu bulunmaktadır. Dekoratif dikişler ise bunlardan biridir.

Read More

Gipe Lastik Dikimi

Bu dikiş türü geçmişten günümüze kadar gelerek ve hala yaygın olarak kullanılan ve dikiş türüdür. Genellikle gipe lastik dikimi kolların ağızlarına, eteklerin bel kısmına

Read More

Jakar Dikiş Dikimi

Jakar kumaş, birçok farklı renklerde üretilen renkli iplerin arasından geçmesiyle oluşan bir kumaş türüdür. Bu kumaşlar çeşitli motifler ile jakar dikimi olarak dikilebilmektedir.

Read More

Kabartma, Pano, Baklava Nervür Dikimi

Bir sürü dikiş türü bulunmaktadır. Dikiş türlerinden bir tanesi de baklava nervür dikimi modelleri olmaktadır. Bu tür çok dikkat gerektiren bir türdür. Emek gerektiren bir türdür.

Read More

Karpuz Çekirdeği Dikişleri Dikimi

Birçok alanda fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdir. Kıyafetlerde yeni bir tasarımlar sağlayan, aynı zamanda eklentiler yapan ve kumaşı daha havalı gösteren bütün

Read More


İşinde kaliteyi önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi, aklın ve modanın ışığında kaliteli işler üreten her yeni gün kendine yenilik katan profesyonel elemanları ve son sistem makinaları ile Türkiye'de lider firmalardan biri olmak için var gücüyle çalışmak

Bize Ulaşın

M.Nesihi Özmen Mah. Savaş Cad. No: 4/1 Kat: 3 Merter / İSTANBUL Telefon:0212 637 02 34 -35 Faks:0212 637 39 40 E-Posta:info@guvensusdikisleri.com
© Tüm Hakları 2022 - Güven Süs Dikişleri Kroşeta Web Tasarım