19
Ara

Sultanbeyli Süs Dikişleri

Kıyafetlerde dekoratif yapı oluşturmak daha fazla kullanmak anlamına gelir. Sultanbeyli Süs Dikişleri olarak Çünkü amaca uygun olarak tercih edilen giysiler harika süslemeler ile daha çok ilgi görmektedir. O yüzden bütün farklı kıyafetler için tasarımına uygun olarak sultanbeyli gipe iplikleri ile dikiş seçenekleri kullanılır. Esnek olması ve ayrıca oldukça hoş bir görsel yaratması sebebiyle bu iplikler tercih edilir.

Sultanbeyli Gipe Dikiş

Aynı zamanda sultanbeyli zincir montaj tasarımları yine farklı kıyafetler için hoş bir uyum yaratmaktadır. Bu uyumun hem görsel bir tasarım oluşturması hem de kaliteli yapı meydana getirmesi için sultanbeyli gipe dikiş tasarımı daha çok kullanılır. Farklı dikiş tasarımları ve süslemeler bu güvenilir firma bünyesinde, kurumsal yapı altında sizlere sunuluyor.

Sultanbeyli Kabartma Nervür

Giysilere hayat veren ve onların tarzını yaratan tasarımlar dikiş süslemeleridir. Her zevke hitap eden ve farklı tarzlar meydana getiren sultanbeyli kabartma nervür süslemeleri son zamanlarda çok fazla ilgi görmektedir. Kabartma özelliğini üç boyutlu yapı gibi gösteren bu tasarımlar aynı zamanda sultanbeyli punto üzerinden farklı boyutlarda ele alınır.

Acur Dkişi

Aynı zamanda saati bir etki yaratan ve düz bir çizgi oluşturan acur dikişi modelleri ile farklı kıyafetler ve tekstil tasarımında değerlendirilir. Her amaca uygun olarak ele alınan bu dikiş tasarımları, kalitesi ve şık süslemeleri ile profesyonel düzeyde ele alınmaktadır.

Kıyafetleri Özel Dikiş Süslemeleri

Nerede kullanılacak ise birçok amaca uygun olarak farklı kıyafetler içindeki süslemeleri arasından tercih yapabilirsiniz. Sizin isteğiniz doğrultusunda ele alınan tasarım sultanbeyli kroşeta ve daha pek çok model yapısı altında değerlendirilir. Özellikle hem dayanıklı ve rahatlık sunmasıyla şık tasarım oluşturması için pek çok model ön plana çıkmaktadır.

Bunlar içerisinde örneğin sultanbeyli istiridye dikişi harika bir istiridye modeli oluşturmaktadır. Kıyafetlerin daha esnek ve büzgülü görüntü sağlaması için sultanbeyli plise dikişi yine kıyafete uyumlu şekilde ele alınmaktadır.

Giysileri Özgü Sultanbeyli Süs Dikişleri

Her giysinin özgün bir yapı oluşturması için teknoloji ve tasarım altında sultanbeyli süs dikişleri en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyar. Firma bünyesinde özel teknolojik sistemler ve uzman çalışanlar doğrultusunda sultanbeyli çoban dikişi gibi daha pek çok süsleme kaliteli dikiş yapısı eşliğinde ele alınıyor.