Beylikdüzü Süs Dikişleri
13
Nis

Beylikdüzü Süs Dikişleri

Kıyafetlerde güzel bir görüntü oluşturabilmek için süsleme büyük öneme sahiptir. Bu konuda esnek ve kaliteli yapıya sahip beylikdüzü gipe iplikleri yaygın olarak kullanılır. Özellikle beylikdüzü zincir montaj görsel açıdan daha faydalı bir görüntü elde etme imkanı verir. Tabii burada önemli olan süsleme yapılırken giysinin tasarımına ve yapısına uyumlu şekilde ele almaktır.

Bu konuda farklı giysiler için ele alınan tasarımlar konusunda tecrübe sahibi uzmanlar eşliğinde özel makineler ile yapılmaktadır. Amaca uygun olarak beylikdüzü gipe dikiş veya farklı iplikler kullanmak suretiyle kıyafeti uyumlu süsleme tasarımları elde edilir.

Şık Görüntüler ile Kıyafet Süsleme

Minimalist yaklaşımla ele almış kıyafetlerin daha şık görülmesi için farklı süslemeler ele alınır. Bu açıdan beylikdüzü kabartma nervür seçenekleri yaygın olarak değerlendirilir. Adeta bir üç boyutlu tasarım ortaya çıkardığı için görsel açıdan farklı bir etki yaratır.

Bu etki aynı zamanda değişik boyutlar dahilinde beylikdüzü punto üzerinden değerlendirilir. Tabii kıyafetleri uygun şekilde farklı boyutlar ve puntolar dengeli biçimde ele alınır. Ekleme olarak ise acur dikişi düz bir tasarım altında daha sade isteyenler için bir görüntü elde eder.

Kıyafetleri Uyumlu Süsleme

Kıyafetler üretimden geçtiği zaman üzerine eklenen süslemeler ile çok daha ilgi çekici hale gelir. Tabii aynı zamanda yapılacak olan süslemeler kıyafetin kullanışlı hale gelmesine imkan tanımalıdır. O yüzden beylikdüzü kroşeta sayesinde bel bölgesi başta olmak üzere kıyafetin farklı kısımları fit bir görüntü oluşturur.

Bu görüntü üzerine üste beylikdüzü istiridye dikişi sayesinde harika bir görsel elde edilir. Böylece kıyafet hem görsel açıdan şık bir görüntü oluşturur hem de farklı bedenlere uyumlu hale gelir.

Özel Tasarım Beylikdüzü Süs Dikişleri

Tamamen kurumsal hizmet çatısı altında ele alınan beylikdüzü süs dikişleri kıyafetleri çok daha etkili hale getiriyor. Kıyafetleri uyumlu şekilde gerçekleştirilen tasarı beylikdüzü çoban dikişi ve benzeri gibi pek çok süsleme ile daha etkili hale gelmektedir.

Aynı zamanda kaliteli ipliklerin kullanıldığı tasarımlar beylikdüzü plise dikişi sayesinde eteklerin çok daha Işık görünmesine olanak vermektedir. Hem alt hem de üst kıyafetler için özel hazırlanmış olan süslemeler sayesinde kıyafetleri çok daha tasarımsal hale getirebilirsiniz.