Esenyurt Süs Dikişleri
19
Ara

Esenyurt Süs Dikişleri

Giysilerin daha şık ve estetik görünebilmesi için süs tasarımı büyük öneme sahiptir. Üstelik bu konuda esenyurt gipe ve Esenyurt Süs Dikişleri iplikle ile çok daha esnek ve kaliteli ürünler ortaya çıkar. Aynı zamanda giysilerin görsel açıdan daha güzel görülmesi esenyurt zincir montaj sayesinde estetik bir tasarım meydana gelir.

Esenyurt Gipe Dikiş

Değişik renk yelpazesi ve kaliteli iplikleri ile ele alınan bu tasarımlar, birçok farklı giysinin değişik bölmelerine yerleştirilir. Bu konuda uzman çalışanlar ile kurumsal olarak esenyurt gipe dikiş kaliteli iplikler sayesinde esnek ve şık bir tasarım meydana getiriyor.

Esenyurt Kabartma Nervür

Giysilerin sadelikten daha uzak şık ve estetik yönlü bilmesi farklı süs dikişleri kapsamında gerçekleşir. Bu açıdan özellikle esenyurt kabartma nervür sayesinde adeta bir üç boyutlu görsel ortaya çıkar. Değişik renkler ile kaliteli iplikler sayesinde giysilerin çok daha estetik ve şık görülmesine olanak verir.

Ayrıca boyutlarına bağlı olarak değişik esenyurt punto ayarlaması ile görselliği buna bağlı olarak elde etmek mümkündür. İlmek çizgisine paralel iplik çekilerek hazırlanan acur dikişi de çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. Böylece paralel doğrultuda çok daha uyumlu ve güzel bir görüntü elde edilebilir.

Esenyurt Kroşeta

Amacına ve giysiye uygun olarak birçok farklı süs dikişleri uyumlu şekilde yerleştirilir. Bu konuda asimetrik bir görüntüye sahip esenyurt kroşeta tasarımı kıyafetlerde oldukça fazla sevilmektedir. Bunlar içerisinde ayrıca esenyurt istiridye dikişi yer almaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere istiridye görüntüsü ile kıyafetlerde harika bir görüntü oluşturur.

Esenyurt Süs Dikişleri

Geniş bir ürün yelpazesi altında farklı tasarımlar ve renkler ile esenyurt süs dikişleri profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Hangi giysi olursa olsun özel tasarım altında elde edilmiş olan dikişler, harika bir süsleme tasarımı ortaya çıkarmaktadır.

Esenyurt Çoban Dikişi

Bunlar arasında esenyurt çoban dikişi hem klasik hem de estetik bir yapıyı bir arada bulunduruyor. Özellikle söz konusu kıyafetleri olduğu esenyurt plise dikişi uyumlu ve şık bir tasarım ortaya çıkarmaktadır. Tüm bu tasarımları ulaşmak için site üzerinden bağlantı kurabilir ve profesyonel çözümlerle en iyi süsleme fırsatını elde edebilirsiniz.