zeytinburnu süs dikişleri
28
Kas

Zeytinburnu Süs Dikişleri

Tekstil alanında son derece başarılı işler ortaya çıkaran firmamız, hem dikiş kalitesi hem de kullanmış olduğu teknik özellikleri ile çok başarılı ürünler ortaya çıkarmaktadır. Tekstil ürünlerini firmamıza gönderen diğer tekstil firmaları ürünlerinde istedikleri dikiş özelliklerini belirttikten sonra, kalan işi bize bırakmaktadır. Firma olarak zeytinburnu süs dikişleri konusunda da vermiş olduğumuz hizmetlerde istenilen tasarımda ve görsellikte işler yapmaktayız.

Tekstil Ürünlerinde Dikiş Hizmetleri

Firmalar tarafından gelen tekstil ürünlerinde birçok farklı dikiş modeli ortaya çıkmaktadır. Bu modeller tamamen isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Tekstil ürünlerinde çok fazla İstenilen zeytinburnu gipe dikiş çok fazla yaptığımız modeller arasındadır. Çok şık ve düzenli şekilde yapılan dikimlerimizde istenilen siparişe uygun bir ürün ortaya çıkarmaktayız.

Yapmış olduğumuz zeytinburnu gipe dikiş ürünlerinde, vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda ortaya son derece esnek ve kaliteli ürünler çıkmaktadır. Genelde firmalar tarafından gönderilen ürünlerde vermiş olduğumuz diğer bir hizmet de zeytinburnu zincir montaj olmaktadır. Bu işlemi de çok detaylı bir şekilde, düzgün tasarımlar ile yapmakta, firmaları bu konuda da memnun etmekteyiz.

Nervür her çeşit tekstil ürününde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Firmalardan gelen birçok farklı ürün üzerinde, yapılacak olan zeytinburnu kabartma nervür, ürünlerin çok şık ve tarz görünmesini sağlamaktadır.

Tekstil Ürünlerinde Tasarım Hizmetleri

Tekstil ürünlerinde, zeytinburnu punto, ceket yakalarına ve pantolonların cebine yapılan ince altüst dikiş şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanında yapılan işlemler ürünün genel yapısını bozmadan son derece detaylı ve tasarımsal bir şekilde yapılmaktadır. Aynı zamana birçok tekstil ürününde kullanılan acur dikişi de ilmek çizgisine paralel bir şekilde iplik çekilerek, dikkatli ve özenli bir şekilde yapılabilmektedir. Bu şekilde birçok farklı süs dişileri de ortaya çıkmaktadır.

Zeytinburnu Kroşeta

Genelde zeytinburnu kroşeta, yakaya yapılan son derece şık ve tasarımsal bir süs dikişi olmaktadır. Gelen ürünün özelliklerine göre çok şık bir şekilde yapılmaktadır. Bir başka süs dikişi de zeytinburnu istiridye dikişi olmaktadır.

Genelde tekstil ürünlerinin kenarında bulunan bu süs dikişleri, daima çok sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda zeytinburnu çoban dikişi de aynı özellikte olup, en uygun şekillerde dizayn edilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alan zeytinburnu plise dikişi de genelde polyester kumaşlar üzerinde yapılan dikiş teknikleri olmaktadır. Aynı zamanda deri ve suni deri kumaşlarda da kullanılmaktadır.