03
Kas

Yöresel ve Modern Süs Dikişleri

Giyim alanında sık şekilde kullanılan ve değişiklik sağlayan birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlar giyime tarz ve yenilik getirmekte. Her yaş grubu olarak uygulama yapılabilen ve şık büyüleyici görüntüye kavuşturan şeylerden biriside farklı dikimlerdir. Bunun ehli olan ve uzman şekilde uzun süredir bu işi yapan güven süs dikişleri her türlü modeli sizlere çıkartmaktadır. Yenilik ve modern bir giyim için profesyonel şekilde desenli ve farklı dikim ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Giyim üzerine birçok ürüne yenilik katmakta ve değişim sağlamaktadır. Bu işlemi sektörde hakkıyla yapan firmalar arasındadır.

Farklı Ve Modern Süs Dikişler

Bu işlemin ehli olan uzman şekilde kıyafetlere her açıdan değişim ve yenilik sağlayan güven süs dikişleri en önemli dikiş olan istiridye dikişi olarak birçok modeli uygulamaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra yenilik ve modernlik getirmek için bu istiridye dikimi türleri yaygın şekilde kullanılmaktadır. Birçok el emeği ve çaba ile bu işlemin yapılması giyim tarzına yenilik ve değişiklik getirmek için birebir yöntemdir.

Emek İle Yapılan Süs Dikişleri

Bu dikimlerde birçok çeşitte ve modelde işlem yapıldığı için büyük bir emek ve çalışma olmaktadır. Süs ve model olarak istiridye dikişi birçok yörede kıyafet üzerinde bulunmaktadır. Belirli yöreler bu dikiş şeklini önemsemekte ve modellerini mutlaka giyim eşyalarının üzerine uygulamaktadır. Özellikle Karadeniz gibi yörelere ait kesimlerde istiridye dikimi modeli ve türleri sık şekilde görülmektedir. Bu anlamda olmazsa olmaz bir süs dikişi olarak kullanılmaktadır.