24
Kas

Merter Süs Dikişleri

Özgün dokunuşlar ile kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturabilmek için günümüzde harika süslemeler ekleniyor. Bu eklemeler özellikle merter gipe gibi iplikler doğrultusunda kurumsal hizmet anlayışı ile sağlanmaktadır. Böylece çok daha esnek ve kaliteli iplikler ile tasarımsal olarak harika görseller ortaya çıkıyor.

Merter Zincir Montaj

Bu konuda merter zincir montaj hizmeti de diğer süslemeler içerisinde bulunmaktadır. Kıyafete uyumlu şekilde ele alınan tasarımlar her moda ve stile uyumlu hale getirilmektedir. Böylece özel olarak kullanılan merter gipe dikiş sayesinde değişik renkler ile esnek yapıya sahip etkili süslemeler ortaya çıkmaktadır.

Görsel Açıdan Şık Kıyafetler İçin Süslemeler

Kıyafetlerin daha şık ve etkili görülebilmesi için süslemeler yaygın olarak yapılır. Son dönemlerde ise üstelik merter kabartma nervür daha gerçekçi ve etkin bir görüntü ortaya çıkarıyor. Farklı tasarımlar ve görseller ile merter punto üzerinden kıyafet üzerine tasarım yapılmaktadır.

Aynı zamanda kıyafeti değişik yerlerine eklenen acur dikişi daha minimalist ve ayrıca şık bir görüntü elde eder. Tüm bu tasarımları sağlamak için ise site üzerinden bağlantı kurabilir ve kurumsal hizmet elde edebilirsiniz.

Farklı Görselleri Altında Şık Süslemeler

Birçok farklı görsel altında kıyafetler için değişik süslemeler ele alınmaktadır. Bu süslemeler içerisinde asimetrik yapıya sahip merter kroşeta çok fazla tercih edilir. Özellikle kıyafetlerin bel ve kol bölgesinde giysinin vücuda uyumlu hale gelmesine olanak verir.

Süslemenin kıyafetleri daha güzel hale getirebilmesi için merter istiridye dikişi daha fazla tercih edilmektedir. Böylece tam bir istiridye görüntüsü yan yana ele alınmış tasarımlar ile şık bir süsleme ortaya çıkarmaktadır.

Özel Tasarım Merter Süs Dikişleri

Kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda harika süslemeler kaliteli ipekler doğrultusunda sizleri bekliyor. Bu konuda teknolojik cihazlar ve konusunda Uzmanlar eşliğinde merter süs dikişleri kıyafetlerin çok daha etkin ve şık hale gelmesine imkan vermektedir.

Kişisel istekleri ve kıyafete uygun şekilde merter çoban dikişi ve benzeri pek çok dikiş stili profesyonel düzeyde ele alınmaktadır. Özellikle etekler için ele alınan merter plise dikişi zikzaklı bir tasarım ile harika bir uyum sunuyor. Bütün farklı kıyafetler için farklı dikiş ve süslemeler, kaliteli iplikleri eşliğinde özel olarak ele alınmaktadır.