pliseciler
24
Eki

Pliseciler

Giyim eşyalarının en güzel göstergesi süs dikişleridir. Tasarım, kalıp, model ve pek çok ayrıntı kadar dikiş teknikleri ve süsleme özellikleri de önemlidir. Pile dikişi özen gerektiren özel bir tekniktir. Özensiz yapılan pile dikişi ürüne beklenen etkiyi veremeyecektir. Pile dikimi, dikiş teknikleri arasında yaygın kullanılan bir görsel şıklık ve süsleme tekniğidir.

Pile Dikişi Özellikleri

Pile dikişleri, dekoratif ve şık görsel kazandırmaktadır. Plise ölçümleri, dikiş özeni ve uzman becerisiyle yapılmaktadır. Pliseciler tekstil sektörünün aranan uzmanlarıdır. Pliseciler giyim eşyalarından ev tekstiline kadar geniş alanda üretim yapabilmektedir. Pliseci etekten elbiseye, gömlekten abiyeye uygulama yapabilmektedir. Tekstil ürünlerine plise şıklık ve zarafet katmaktadır.

Dikiş, tekstil ürünlerinde tasarım ve modelin en güzel görüntüye kavuşma tekniğidir. Pile dikimi ise bütünleyici unsur olarak kullanılmaktadır. Dikiş tekniklerinde uzmanlık kazanamayanlar hassas noktalarda görev alamazlar.  Pliseci ürün üzerinde sihirli dokunuşuyla fark yaratandır. İster etek ister elbise olsun plise dikişi çok önemlidir. Alanında teknik bilgi ve uzmanlık kazananlar plise dikişi yapabilmektedir.

Pliseci Kime Denir?

Pliseci, tekstil sektöründe gereken eğitimi alarak, meslek içinde geliştiren kişidir. Plise dikimi hafife alınamayacak kadar hassas bir işlemdir. Giyim eşyaları, ev tekstili ve görsel zarafet gerektiren süs ürünleri üzerinde plise dikimi yapılabilmektedir. Bu konuda en kolay dikiş işlemlerinizi yaptırabileceğiniz adres guvensusdikisleri.com/ olarak çalışmaktadır. 7/24 erişim sağlayabilir siparişlerinizi verebilirsiniz. Dikiş işlemlerinizin eksiksiz ve firma güvencesiyle yapılacağından emin olabilirsiniz.