Tuzla Süs Dikişleri
13
Nis

Tuzla Süs Dikişleri

Tekstilde tasarımı tamamlayıcı, tasarıma boyut ve derinlik katacak işlemlerden birisi temelde süs dikişleridir. Çok farklı türleri ve çeşitleri bulunan bu yardımcı işlemler hem ürünün finalize olmasına hem de piyasada yer alan muadil ürünler ile rekabette öne çıkmayı sağlayan adımlardan birisidir.

Güven Süs Dikişleri olarak uzun yıllardır sektördeki tecrübemiz, deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odağımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin her türlü taleplerini en kaliteli ve en titiz işçilikle teslim ediyoruz.

Sürecimiz tekstil firmalarından gelen ürünleri müşterilerimizin beğeni ve istekleri doğrultusunda tasarlayıp hizmet seviyesi anlaşmamızda yer alan tarihler çerçevesinde teslim etmekteyiz. Hem iç pazara hem de yurtdışına ihracat şeklinde geniş bir müşteri portföyümüz bulunmaktadır.

Güncel gelişmeleri ve yeni trendleri takip eden arge ekibimiz her yıl portföyüne yeni teknikler kazandırmaya devam etmektedir. Bu noktada piyasada rekabette öne çıkmayı hedefleyen değerli müşterilerimizle güçlü iş birlikleri gerçekleştirmekteyiz.

Süs Dikiş Çeşitleri Nelerdir?

Başlıca süs dikişi çeşitleri kroşeta, gipe, acur dikişi, istiridye, kabartma nervür, punto olarak sıralanabilir. Bu dikişlerin türevleri ve çok çeşitli alt varyasyonları, temel dikiş teknikleri ile zenginleştirilmiş uyarlamaları mevcuttur.

Tuzla Süs Dikişleri olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, onlarla uzun yıllar boyunca çalışmaya devam etmek ve sektörde en çok tercih edilen marka olmak başlıca hedeflerimizdendir. Bu noktada tuzla kroşeta ve tuzla gipe yoğun olarak kullanılırken tuzla kabartma nervür ve tuzla punto daha çok tekstil ürünlerinde tercih edilmektedir.

Sadece süs dikişi olarak değil temel dikiş tekniği olarak tuzla zincir montaj kullanılmaktadır. Bu tekniklerin dışında tuzla istiridye dikişi ve tuzla çoban dikişi ile tuzla plise dikişi yöntemlerini de ürünlerin süslemesinde yoğun olarak kullanmaktayız.

Süs Dikişi Hangi Giysilerde Uygulanır?

Bluzdan, gömleğe, kazaktan, cekete, pantolondan elbiseye kadar hemen hemen bütün giyim kıyafetlerinde süs dikişleri ile tasarımı zenginleştirmek mümkündür.

Bunun haricinde ev tekstil ürünlerinden nevresim takımlarında, oda takımlarında, koltuk örtülerinde, mutfak aksesuarlarında da süs dikişleri kullanılmaktadır.

Tuzla Gipe Dikiş

Bunlardan lastik ile çalışılan türlerinden biri gipe lastiğidir. Özellikle koltuk örtüleri imal eden firmalar derli toplu durmasını sağlaması nedeniyle bu dikişi özellikle tercih etmektedir. Kumaşa tamamen farklı bir boyut ve derinlik kazandıran bu türde tuzla gipe dikiş olarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli çözümleri sunmaktayız.