Mersin Süs Dikişleri
13
Nis

Mersin Süs Dikişleri

Gelen tekstil ürünlerine istenilen işlemleri çok kaliteli ve özenli bir şekilde yapan Mersin Süs Dikişleri vermiş olduğu hizmetlerde işin kalitesini ve kullanılan dikiş tekniğinin özelliklerini çok etkili ve özenli şekilde yapmaktadır. Bu açıdan işin her noktasına hakim olunmakta ve başka firmalardan gelen tekstil ürünleri, istenilen dikiş teknikleri ile tekrar düzenlenip, alıcısına ulaştırmaktadır.

Tekstil Dikiş Teknikleri

Genelde gelen tekstil ürünlerinde yapılan işlemlerin en başında mersin gipe gelmektedir. Bu şekilde hem sağlam hem de özenli tasarımda dikişlere sahip olan tekstil ürünleri, süsleme tekniği de kullanılarak, daha göz alıcı bir tasarıma sahip olmaktadır.

Tekstil ürünlerinin tüm işlemlerini en kaliteli ve kusursuz şekilde tamamlayan firmamız, mersin zincir montaj işlemlerinde de son derece başarılı ve özverili işler ortaya çıkarmaktadır. İstenilen şekilde tasarlanan bu işlemler, çok uzun dayanıklılık sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

Bu da ürünün kalitesini arttırmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi ve özellikleri düşünüldüğü zaman, mersin gipe dikiş en kaliteli şekli ile yapılmakta ve istenilen sürede alıcısına teslim edilmektedir.

Süs Dikişleri Teknik Özellikleri

Tekstil ürünlerinde en fazla ihtiyaç duyulan dikiş teknikleri acur dikişi olmaktadır. Bu kapsamda gelen tekstil ürünü çok ince bir işçilik ile istenilen tasarımda yapılmaktadır. Ortaya çıkan model de son derece zarif ve göz alıcıdır. Aynı zamanda mersin punto dikiş tekniği de en kaliteli makineler ile çok düzenli ve kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Göze hitap eden dikiş tekniklerimiz de özenli bir işçilik sergilenmektedir.

Çoğu zaman tercih edilen mersin kabartma nervür dikişi de gelen ürüne zarar vermeden, detaylı ve düz bir şekilde yapılmaktadır. Bu kapsamda ortaya çıkan ürün daha şık bir hale gelmektedir. Dikiş tekniğimiz arasında mersin kroşeta en iyi şekilde ortaya çıkan çapraz teknikler arasında yer almaktadır. Genel üründe farklı durmayan bu dikiş modeli, aynı zamanda ürüne kalite de katmaktadır.

Mersin İstiridye Dikişi

Çok emek vererek yapılan mersin istiridye dikişi de istenilen şekil ve kalitede yapılmaktadır. Bu kapsamda mersin çoban dikişi her tekstil ürünü için kullanılan dikiş tekniklerinden biri olmaktadır. Bu şekilde gelen ürüne daha farklı bir tarz kazandırılmaktadır. Tekstil ürünlerine kıvrımlı bir özelik kazandırmak için yapılan mersin plise dikişi de çok kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.