24
Kas

Güngören Süs Dikişleri

Giysileri daha etkili ve şık bir görsel haline getiren tasarımlar süslemelerdir. Bu konuda kaliteli iplikler ile farklı görselleri altında değişik tasarımlar uyumlu hale getirilir. Özellikle güngören gipe iplikleri esnek ve aynı zamanda dayanıklı yapısı ile çiçek görseli altında öne çıkar. Buna ek olarak farklı giysilerde güzel bir etki güngören zincir montaj haline getirilir.

Güngören Gipe Dikiş

Bütün bunlar bir araya geldiği vakit güngören gipe dikiş sayesinde giysiler rahat kullanırken aynı zamanda görsel olarak harika tasarımlar öne çıkar. Bu tasarımları kurumsal yapı altında elde edebilmek için üzerinden bağlantı kurabilir ve en iyi süsleme hizmetini alabilirsiniz.

Etkili Görseller Altında Giysi Süslemeleri

Farklı giysileri özel olarak hazırlanan süslemeler kıyafetlerin daha çekici hale gelmesine olanak verir. Bu konuda özellikle güngören kabartma nervür tasarımları görsel açıdan oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Giysilerin boyutlarına bağlı olarak güngören punto seçimi ile beraber kıyafetler farklı bir şıklığı uyumlu şekilde oluşturur.

Bu uyumla etki acur dikişi ile birlikte birçok farklı dikiş çeşidi doğrusunda kıyafetleri eklenmektedir. Güzel planlama doğrultusunda özgün olarak ele alınan süslemeler, her kıyafete uyumlu şekilde tasarım haline getirilmektedir.

Farklı Görseller ile Kıyafet Süsleme Çeşitleri

Değişik türde kıyafetler üretimden geçtikten sonra farklı süslemeler ile harika bir görsel haline getirilir. Bu görseller kıyafete göre değişkenlik gösterirken özellikle güngören istiridye dikişi oldukça ilgi çekmektedir. Tam bir istiridye görseli altında yan yana dizayn edilmiş olan tasarımlar, kıyafetin değişik bölgelerinde hoş bir görüntü ortaya çıkarır.

Aynı zamanda başka bir görüntü olarak güngören çoban dikişi kıyafetlerde yer alır. Daha çok bel bölgesinde kullanılan bu tasarım kol ve giysinin değişik bölgelerinde de amaca uygun biçimde değerlendirilir.

Özel Tasarım Güngören Süs Dikişleri

Süsleme çeşitleri kıyafetlerin vazgeçilmez tasarımları içerisinde yer alır. Bir kıyafeti özel yapan en önemli unsurlar içerisinde güngören kroşeta gibi üzerine eklenmiş olan değişik süslemelerdir. Bu konuda uzun yıllardır verilmiş olan hizmet doğrultusunda güngören süs dikişleri kaliteli ürünler sunmaktadır. Hem üst tasarım hem de alt olarak güngören plise dikişi ile etek tasarımlar estetik ve şık bir görüntü elde eder.