Esenler Süs Dikişleri
30
Kas

Esenler Süs Dikişleri

Esenler süs dikişleri yapan firmamız, hizmetlerimizin her aşamasında gelen tekstil ürünlerine, en iyi şekilde eklemeler yaparak, istenilen şekilde teslimini gerçekleştirmektedir. Tekstil ürünlerini incelediğiniz zaman pek çok profesyonel dikiş tekniğinin en uygun şekilde yapıldığını göreceksiniz. Verilen esenler süs dikişleri hizmetleri işinde uzman ve el yeteneği gelişmiş kişiler tarafından yapılmaktadır.

Esenler Süs Dikişleri Kaliteli Hizmet

Firmalar tarafından alınan siparişlerde esenler gipe dikiş işlemleri, çok pratik ve düzgün kalıplara sahip özelliklerle yapılmaktadır. Çok fazla kullanılan esenler gipe dikiş, adını dikişte büzgü amacı ile kullanılan gipe lastikten almaktadır. Genel olarak, son yıllarda modanın da yakından takip ettiği en popüler süs dikişleri arasında yer alan gipe, yapım süreçlerinde de çok büyük işçilik istemektedir.

Esenler Plise Dikişi

Bunun yanında tekstil ürünlerine uygulanan esenler zincir montaj da çok kolay gibi görünse de çok ince el emeği gerektirmektedir. Bu dikiş tekniği ile her türlü parça ya da aksesuar temin edilebilir. Aynı zamanda acur dikişi de çok fazla sipariş verilen dikiş tekniklerindedir.

Genelde ilmek çizgisine paralel bir iplik çekilerek yapılan acur dikişi, teknolojik aletlerle çok farklı özellikte mucizeler yaratılmaktadır. Genelde esenler plise dikişi de ürüne, dekoratif ve şık görsellik kazandırmak için dikiş özeni ve uzman becerisi ile yapılan dikiş tekniklerimizdendir.

Esenler Kroşeta

Genelde çok kaliteli ve kusursuz ürünler çıkarmayı hedefleyen firmamız, esenler punto dikiş konusunda da çok ince ve ayrıntılı işçilik çıkarmaktadır. Bunun yanında esenler kabartma nervür tekniği ile yapılmış olan işçilik hizmetlerinde ortaya çıkan tekstil ürünleri, çok pürüzsüz ve şık görselliklere de sahip olmaktadır.

Bunun yanında esenler kroşeta dikişi yaka için tasarlanmış bir süs dikişi olsa da son zamanlarda daha profesyonel dikiş malzemelerinin kullanılması çok daha özel bir dikişi tekniğine dönüşmüştür.

Esenler İstiridye Dikişi

Kabartma veya desen temelli olan esenler istiridye dikişi en çok tercih edilen dikiş teknikleri arasında yer almaktadır.

Bu dikiş tekniği ile ürün çok şık ve düz bir görünüm kazanmış olacaktır. Genelde kroşeta dikişi ters veya düz dikiş bağlantıları şeklinde yapılmaktadır. Tek veya çift iğne olarak da 2 ana grup üzerinden tekstil ürününe şekil verilmektedir. Son yaka hizasında da çok fazla tercih edilen esenler çoban dikişi, çift iğne dikişleri ile aralıklı bir şekilde ürünün bütün bölgelerine yapılabilir.